Penzion Pod Houskou v Blatci hodnocení

O penzionu

/ O penzionu

V chráněné krajinné oblasti Kokořínsko, 60 kilometrů od Prahy jsme pro vás uprostřed lesů připravili vše pro kvalitní relaxační odpočinek. Penzion je mimo hlavní komunikace a plná rekreační střediska na úplné samotě s výhledem na hrad Houska.

Přijeďte si odpočinout do místa, kde bude postaráno nejen o vás, ale stejnou měrou i o vaše děti, které mohou zcela bezplatně využít vnitřní herny, venkovního hřiště, tenisového kurtu, případně u našeho malého zvěřince.

Penzion Pod Houskou s dominantním výhledem na hrad Houska, který je od nás vzdálen 1,8 km.  Je ideální základnou pro výlety po okolí. Příležitostí je na několika kilometrech čtverečních tolik, že si určitě vybere každý. Již zmíněný hrad Houska, hrad Kokořín, přírodní skalní útvar Pokličky, Máchovo jezero, přírodní koupaliště, Ďáblovy hlavy, lázně ve městečku Mšeno. Houbařit můžete hned za hranicí penzionu a možnost rybaření je jen o kus dál cca 150 m. Jelikož je cesta před penzionem zároveň i cyklostezkou je jen otázkou priority jakou si zvolíte trasu. Místní cesty uspokojí i náročné cyklisty i rekreační jezdce.

V areálu penzionu jsou pro vás připraveny následující aktivity.

Tenisové hřiště, pingpong,šipky, venkovní dětské hřiště, vnitřní hernička, masáže, venkovní posezení ve stínu i na sluníčku. Hernička je vybyvena kamerou, kterou je možné sledovat přes WIFI na mobilních telefonech.

Vlastní pokoje jsme vytvořili ve dvou stylech a to pokoje modré, s moderním nábytkem, vlastní WC a sprchový kout, TV, ručníky, osušky, základní toaletní potřeby a pokoje červené se stejným vybavením, ovšem s nábytkem v retro stylu.

Matrace ve všech postelích jsou oboustranné soft a hard, tak abychom vyhověli vašim požadavkům, včetně možnosti regulace roštů

Pro případné firemní akce je k dispozici školící místnost s projektorem a projekčním plátnem pro 30 osob.

U nás oceníte především klid a pohodu v rodinném penzionu kde je nehraná ochota připravit pro každého ideální prostředí pro odpočinek prioritou.

Hospoda s jídelnou pro naše hosty a venkovní posezení pojme až 100 osob.

Těšíme se na každého a jsme připraveni pro vás vytvořit atmosféru k aktivní rekreaci i intenzivnímu odpočinku.

Parkování je možné před hlavní budovou a prostor je střežen kamerovým systémem.

+420 605 235 198

+420 487 723 254

info@penzionpodhouskou.cz